logo
novyplot@email.cz

ploty a oplocení brno a OStrava

zena

Prodej a certifikovaná montáž oplocení Brno

zaměření zdarma 

 
vykricnik

czMontáže plotů

realizujeme na celém území České republiky a Slovenska montážními četami, které mají bohaté zkušenosti se stavbou plotů .

Ke každému zákazníkovi a realizaci jeho oplocení přistupujeme individuálně a zaručujeme bezproblémový průběh celé montáže. Montáže oplocení realizujeme rychle, kvalitně, v dohodnutých cenách a termínech.

Prvním krokem je vybrat si oplocení dle Vašeho požadavku na cenu, pevnost, bezpečnost a vkus. V případě, že jste tak již učinili, společně posoudíme vhodnost vybraného oplocení  a doladíme vše do posledního detailu dle Vašich představ.

Naším největším uspokojením je pro nás spokojený zákazník a jeho kladné reference, které jsou znamením dobře odvedené práce. Řada našich realizovaných zakázek vzešla z doporučení od našich spokojených zákazníků.
V případě, že potřebujete pomoci s výpočtem Vašeho oplocení nebo máte zájem o předběžnou cenovou kalkulaci na realizaci oplocení, vyplňte náš poptávkový formulář. Do 2 pracovních dnů Vám bude zaslána nezávazná cenová nabídka. V případě, že bude splňovat Vaše představy, je možné se domluvit na e-mailu či telefonu na přesný termín zaměření oplocení, termín montáže a další detaily pro zahájení realizace Vašeho oplocení.